Başkan Mahmut Badem Projeleri Yerinde İnceledi

09 Eki 2017
589 defa

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, teknik ekiple belediye çalışmalarını yerinde inceledi. Son bir ayda şehrin dört bir yanında 37.700m asfalt yapıldığı ifade etti.

Belediye Başkanı Mahmut Badem, teknik ekiple birlikte belediye tarafından yapılan proje ve çalışmaları inceleyerek, bilgiler aldı.  Gölcük Göl Kenarı Rekreasyon Projesinin ikinci etap çalışmaları, Salı Pazarı Projesi ve asfalt çalışmalarının yapıldığı alanları gezdi. Başkan Mahmut Badem; “Kırsal mahallelerde yaşayan üreticilere destek vermek, ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yolların tesviyesi, asfaltlama gibi çalışmalar yapıyoruz. Kentimizin farklı yerlerinde son bir ayda 37.700 m asfalt çalışması yaptık. Sezon sonuna kadar bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Salı Pazarı çalışmaları hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgiler alan Başkan Mahmut Badem; “Kentin çehresini değiştirecek çok özel ve güzel bir projeyi gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız hızla devam ediyor” dedi.

Başkan Mahmut Badem ve teknik ekip daha sonra Gölcük Göl Kenarı Rekreasyon Projesinin ikinci etap çalışmalarını inceledi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama