Başkan Mahmut Badem’den Muhtarlar Derneği Başkanına Altın Rozet

19 Eki 2017
456 defa

19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Ödemiş’te görev yapan muhtarlar Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Başkan Mahmut Badem Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran’a altın Türk Bayrağı rozeti armağan etti.

19 Ekim Muhtarlar günü kutlama programı kapsamında çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Ödemişli muhtarlar, Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Muhtarları konuk etmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Mahmut Badem; “İnsanların teveccühünü almak, mahallelerdeki insanların gönlünde kalmak,  tekrar seçilmek hayal edilmeyecek kadar zor bişey. Başaran arkadaşlarımı kutluyorum. Toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biri olan, devletimiz ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi gören muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Mahmut Badem, Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran’a altın Türk Bayrağı rozeti taktı. Daha sonra 1973 yılından bu yana muhtarlık yapan Umurbey Mahallesi Muhtarı Ali Cingöz ile 1989 yılından bu yana muhtarlık yapan Üç Konak Muhtarı Mevlüt Topuz’a plaket verdi.

Ödemiş Belediyesi, muhtarlar günü nedeniyle Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören sonrasında aşüre dağıttı.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama