Başkan Mahmut Badem, Konukevinde Öğrencileri Dinledi

12 Ara 2017
473 defa

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Kız Öğrenci Konukevinde öğrencilerle biraraya geldi. Daire müdürlerinin de yer aldığı toplantıda öğrencilerin talepleri alındı.

Ödemiş Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kız Konukevi geçtiğimiz günlerde yeni yerinde hizmete sunuldu. Başkan Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, Başkan Yardımcısı Sibel Özbudak, daire müdürleri, konukevinde kalan öğrencilerle kahvaltıda biraraya geldi. Yeni konukevinde incelemeler yapan Başkan Mahmut Badem öğrencilerle sohbet etti. Başkan Mahmut Badem; “Sizler bize anne babalarınızın en büyük emanetiniz. Konaklayacağınız mekanların rahat, güvenilir olması hepimiz için çok önemli. Fiziki anlamda şartların daha da iyileştirildiği bir binada konaklıyorsunuz. Sizlerin rahatı, konforu, güvenliği açısından her türlü imkanları sunarak, yaşamınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Okula ulaşımınız ve akşam yemeği konusunda yaşadığınız ortak sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız” dedi.

Kars, İstanbul, Kütahya, İzmir gibi ülkenin farklı il ve ilçelerinden gelen öğrenciler, başkanla sohbet ederek, yeni konukevi için teşekkür etti.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama