Başkan Mahmut Badem, Salı Pazarı Esnafının Taleplerini Dinledi

29 Oca 2018
480 defa

Ödemiş Belediye  Başkanı Mahmut Badem, Salı Pazarı’nda sergi açan tekstil sektöründeki esnafının taleplerini dinledi. Başkan Mahmut Badem; “Pazarcı esnafımızın en iyi şartlarda sergi açması için çalışmalar yapacağız” dedi.

Ödemiş Terziler Odası Başkanı Ayhan Akçam ve Salı Pazarı’nda sergi açan  tekstil  sektörüyle uğraşan esnaf grubu, Belediye Başkanı Mahmut Badem ile görüşme yaptı. İki okul arasındaki sokakta sergi açan esnaf, bundan böyle hep aynı yerde sergi açmak istediklerini belirterek, pazarla ilgili genel olarak taleplerini söyledi. Başkan Mahmut Badem; “Pazarcımızın derdi, bizim derdimizdir. Evine ekmek götürmek için sabah erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar sokaklarda olan pazarcı esnafımızın rahat bir ortamda çalışmalarını gerçekleştirmeleri adına gereken desteği sağlıyoruz. Esnafımızın taleplerini değerlendireceğiz, çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz” dedi.

Ödemiş Terziler Odası Başkanı Ayhan Akçam ise; "Başkanımız Mahmut Badem bugüne kadar hep yanımızda oldu. Karşılaştığımız sorunlara en kısa zamanda çözüm üretti. Başkanımıza ve ekibine pazarcımıza verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama