Muhtarlardan Başkana Tebrik Ziyareti

26 Haz 2018
465 defa

Ödemişli muhtarlar, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerindeki sonuçlarla ilgili Belediye Başkanı Mahmut Badem’i tebrik ziyaretinde bulundu. Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Başkan Mahmut Badem’e; “Biz, sizin gibi bir belediye başkanı ile çalışmaktan çok mutluyuz. Bu birlikteliğimizin devam etmesini diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mahmut Badem’i makamında ziyaret eden Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran ve beraberindeki muhtarlar, seçim sonuçları için başkanı kutladı. Dernek Başkanı Nihat Savuran yaptığı konuşmada; “Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerimiz, ülkemize milletimize hayırlı olsun. Seçimleri sorunsuz bir şekilde atlattık.  Bizler sizi hep tebrik etmek hem de teşekkür etmek için buradayız. Kırsal mahallelerde yapmış olduğunuz çalışmaları takdire şayan buluyoruz. 9 ay sonra yerel seçimler olacak. Birçoğumuz hayırlısıyla yeniden devam etmek istiyoruz. Biz, sizin gibi bir belediye başkanı ile çalışmaktan çok mutluyuz. Bu birlikteliğimizin devam etmesini diliyoruz. Hepimiz aile gibiyiz. Dönemimizi en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz” dedi.

Başkan Mahmut Badem; “Seçimler, sağduyu içinde son derece özel geçti. Türkiye 1950’den sonra seçmeyi, seçilmeyi, demokrasiyi daha iyi bilen bir ülke oldu. Son seçimleri de iyi bir şekilde yaşadık. Seçimlerde hepimizin bir duruşu vardı. Dün sabah itibariyle seçimler tamamlandı ve hepimiz işimize kaldığımız yerden devam ettik. Çalışmalarımızı da birlik ve beraberlik içinde devam ettireceğiz. Kırsal bölgelerde yaptığımız çalışmalarla standartların yükseldiğini düşünüyoruz. Merkeze baktığımızda da ihtiyaca yönelik ya da yeni yerleşimlerin olduğu mahallelerde çok iş yaptık. Çalışmalarımızı hep birlikte sürdüreceğiz” dedi.

Sohbet ortamında geçen ziyarette genel çalışmalar değerlendirildi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama