Ödemiş Belediyesi, Tiyatro Severleri Buluşturdu

16 Oca 2019
113 defa

Ödemişli tiyatro severler Ödemiş Belediyesi tarafından düzenlenen gösteride bir araya geldi. Gündüz çocuklar, akşam yetişkinler için sahnelenen oyuna sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Vay Sen Misin Ben Olan? İsimli iki perdelik komedi dalındaki oyun Belediye Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Belediye Meclis Üyesi Hasan Gürgen, Başkan Yardımcısı Sibel Özbudak, Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Dr. Mert Gümüşay ve çok sayıda tiyatro severin katıldığı oyuna ilgi büyüktü. Mutlulukla mutsuzluk, vefa ile hayırsızlık, dürüstlük ile sahtekarlık arasındaki ince çizgiyi gözler önüne seren oyunda; Deniz Oral, Tuba Erdem, Hacı Ali Konuk, Burçak Kabadayı yer aldı. İki perdelik oyun; aynı kültür ve çevrede yetişmiş iki arkadaşın, koşullar aynı olsa bile karakter özellikleri gereği farklı kimliklerde olabileceğini vurguluyor. 

Çocuklara Özel Tiyatro

Çocuklar için gündüz üç seans düzenlenen Ormanın Sesi isimli oyun, minik  izleyiciler tarafından ilgi gördü. Deniz Pınar’ın yazdığı, Ömer Pınar’ın yönettiği oyunda Sevval Ekiz, Ahmet Ekinci ve Merve Küçük yer aldı.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama